Хронологія важливих подій

Хронологія важливих подій

Етапи становлення і розвитку Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства

Київ… Місто з багатовіковою історією, всесвітньо відомий освітянський центр. На теренах нашого міста розташувалися такі гранди в галузі освіти, як: Києво-Могилянська академія, Національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Київський національний торговельно-економічний університет, Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова.

Так і наш навчальний заклад обрав саме столицю України. У далекому 1977 році згідно наказу Мінвузу УРСР було завершено будівництво навчального комплексу для Київського технікуму готельного господарства. 12 травня цього ж року відбулося його відкриття. Перші студенти з’явилися на порозі закладу 1 вересня 1978 року.

Отже, у 2018 році виповнилося 40 років з тієї події, як пролунав перший дзвоник і розпочалися навчальні заняття.

Протягом усіх років змінювалися спеціальності, з’являлися інші, відкривалися нові відділення. Але одне залишалося незмінним – авторитет, який здобув навчальний заклад в освітянському просторі не тільки нашої країни, а також і інших держав.

Слід зазначити, що КТГГ завжди був гостинним закладом. Так, 1981 році у свої лави він зарахував студентів та викладачів Київського технікуму книжкової торгівлі. А з 1992 року по 1994 рік відповідно до договору між Ком’юніті коледжем Юта Велла (США) та Київським технікумом готельного господарства почав свою роботу Українсько-американський коледж бізнесу, який дав змогу розширити перелік спеціальностей, за якими здійснювалася підготовка студентів.

Теплим словом хочеться згадати усіх керівників нашого навчального закладу, які зробили вагомий внесок у його розбудову, вдосконалення, покращення.

Отже, перший директор КТГГ – Корнійчук Анатолій Васильович та його заступники у різні роки: Федоренко Петро Степанович, Ступак Костянтин Іринархович, Федько Микола Лаврентійович.

З 1987 року навчальний заклад очолює Федорченко Володимир Кирилович та його заступники: Кобець Олександр Федотович, Федько Микола Лаврентійович.

А у 2007 році і по сьогоднішній день навчальний заклад очолює Матвієнко Анатолій Тихонович. У важкій роботі йому допомагають заступники: Федько Микола Лаврентійович, Денисова Олена Миколаївна, Яковенко Микола Антонович та Безукдадніков Юрій Олександрович.

З 2016 року назву нашого навчального закладу було змінено на Київський державний коледж туризму та готельного господарства. Це відбулося завдяки наполегливій та кропіткій праці адміністрації та всього педагогічного колективу.

І на цьому не зупиняється наш розвиток – у 2018 році навчальний заклад розпочав підготовку бакалаврів із таких спеціальностей: «Туризм» і «Право».

Ми маємо амбітні плани. А це означає, що віримо у майбутнє нашого навчального закладу!

Log in