Новини

Практика студентів 2 курсу спеціальності "Туризм"

Продуктивним був тиждень з 7 по 11 травня у студентів 2 курсу спеціальності "Туризм". Розпочалася навчальна практика. За цей період студенти зустрілися з генеральним директором туристистичної компанії "Веді Тур Груп" Людмилою Скрипкою, президентом асоціації дитячого та молодіжного туризму Украіни Людмилою Стаучан, із випусниками Нікітою Геденізде, який поділився досвідом закордонного стажування, та Анастасією Дяченко, яка розповіла про особливості роботи в туристичній компанії.
Детальніше ...

І і ІІІ місце викладача Литвиненко Н.А. у конкурсі методичних розробок

     7 листопада 2020р. і 12 травня 2021р. відбулися конкурси "Педагогічні досягнення" і "Педагогічна знахідка" на кращу методичну розробку з дисципліни "Іноземна мова за професійним спрямуванням" серед викладачів закладів фахової передвищої освіти м.Києва, де методична розробка з французької мови "Країнознавство. Україна" та навчальний посібник з французької мови " Україна туристична" викладача КТГГ Литвиненко Надії Андріївни посіли відповідно ІІІ і І місця.

Детальніше ...

Захід "Правові механізми захисту прав дітей в різних країнах світу"

3 червня 2021 року в Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства відбувся захід «Відкритий мікрофон» на тему «Правові механізми захисту прав дітей в різних країнах світу» присвячений міжнародному дню захисту дітей. Метою даного заходу було  нагадати суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб кожна дитина почувалася безпечно, могла вільно розвиватися в своїй країні і знала, що її права захищені, адже від цього залежить наше майбутнє!

Детальніше ...

Краєзнавчий конкурс молодіжних творчих робіт: “Туристичні маршрути Києва”

28 травня 2021 року група 11-ГРС ( РО) Київського державного коледжу туризму та готельного господарства під керівництвом викладача Лихманського Б .В,  отримала диплом III ступеня за участь в краєзнавчому конкурсі молодіжних творчих робіт: “Туристичні маршрути Києва”.

Детальніше ...

Log in

0
Всього