Новини

Всеукраїнська дистанційнійна олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2022»

0
Всього

 

Щиро вітаємо талановиту творчу молодь відділення права та економіки (11ПВ та 21ПВ), яка взяла участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2022» з української мови та показала високі знання, уміння і навички:

Детальніше ...

День Гідності та Свободи

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.
Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, повідомляє Укрінформ.

Детальніше ...

Студентська науково-практична конференція «ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА СУПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

17 листопада 2022 року студенти коледжу, групи 31-ФБС, під керівництвом викладачів комісії фінансово-облікових та загальноекономічних дисциплін,  Віскрівець В.І., Малишко Л.Г. та Хуторної С.Г. презентували свої виступи на студентській науково-практичній конференції «ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА СУПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ», яка проводилася факультетом фінансів та обліку Київського національного торговельно-економічного університету

Детальніше ...

Мотиваційна зустріч приурочена до Міжнародного Дня Студента

15 листопада 2022 р. відбулася мотиваційна зустріч приурочена до Міжнародного Дня Студента на тему: «Навчаємось та працюємо за спеціальністю "Право"» для здобувачів 31-ПВ, 41ПВ та 42 ПВ груп, модератори заходу: Бобокал О.М., Кучак О.Є, Лейченко Л.М.
Були запрошені здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 та 4 курсів Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства:

Детальніше ...

22-ГРС(ГО) до Дня свободи

Сьогодні, 21 листопада, українське національне свято, що відзначається щорічно, починаючи з 2017 року. Дата є знаменною для кожного українця і почала святкуватися замість Дня Свободи (22 листопада), проголошеного у 2005 році та скасованого у 2011 році.

Детальніше ...

Привітання студентів 31-ІПЗ групи з Днем студента від куратора Хрущ Л.А.

Вітаю вас з Днем студента!

Цьогоріч це свято, як і всі інші, через війну стало особливе… Всі ми почали цінувати те, що здавалося звичайними речами…

Я вас вітаю із вашим днем!

Детальніше ...

Log in

0
Всього