Загальні

Безоплатна правова допомога

0
Всього
09.03.2023 року кафедрою права, юридичною клінікою Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства спільно з Лівобережним київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено захід «Кохання вічне, але знати юридичні деталі шлюбу не завадить».
Спікери: в. о. директора Лівобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Йолкіна та юрист Центру, адвокат Лариса Вербіло.
В процесі обговорення деталізовано такі питання:
1.  правові наслідки перебування у фактичних шлюбних відносинах;
2.  «+» та «-» шлюбу;
3.  правовий статус дітей народжених в шлюбі та фактичних шлюбних правовідносинах;
4.  права та обов’язки подружжя, які виникають з шлюбних та фактичних шлюбних правовідносин;
5.  особливості розірвання шлюбу громадянами України, які проживають за її межами;
6.   укладання та припинення шлюбного договору.
Детальніше ...

Ювенали

09.03.2023 року спільно з викладачами, здобувачами освіти  Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства та батьківською громадою за сприяння сектору ювенальної превенції відділу превенції Дніпровського УП ГУНП у м. Києві проведено інформаційний захід з питань адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.
Детальніше ...

Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Зима -2022/2023»

Студенти 21-ПТБД групи (cпеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»)  відділення підприємництва та інформаційних технологій взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Зима -2022/2023» з української мови.

Детальніше ...

Як говорити з підлітками про “Редан”: поради від ювенальної поліції

Останніми днями розголосу набула потенційно небезпечна діяльність руху “ПВК “Редан””. У зв’язку із цим Ювенальна поліція України дала поради щодо того, як говорити з підлітками про молодіжні субкультури.

Детальніше ...

Українські підлітки підхопили російський рух “ПВК “Редан””: що це таке і чим загрожує?

У низці міст України відбулися “вуличні акції” за участі молоді й підлітків. За повідомленням з соціальних мереж, це так званий рух “ПВК “Редан””, який поширений у росії. Зокрема, у Харкові поліція затримала підлітків, щоб попередити масову бійку. Правоохоронці встановили 245 учасників цього заходу – “флешмобу”, який запустила рф. З батьками проведуть профілактичні бесіди.

Детальніше ...

Онлайн захід від PROFI CLUB на тему "МАРКУВАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ"

16.02.2023р. викладачі циклових комісій "Харчових технологій" та "Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності" ЗАЛУЧИЛИ СТУДЕНТІВ спеціальностей 181 "Харчові технології" та 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ДО НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ, ВІДВІДАВШИ онлайн захід від PROFI CLUB на тему  "МАРКУВАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ".

Детальніше ...

Зустрічі з менеджером компанії МХП: «Разом до успіху з МХП: кар'єрні можливості для студентів»

15.02. 2023 року студенти спеціальностей 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа» спеціалізація «Ресторанне обслуговування» мали можливість долучитися до зустрічі з менеджером компанії МХП: «Разом до успіху з МХП: кар'єрні можливості для студентів».

Детальніше ...

Семінар на тему "Нові виробничі технології для продовольчої безпеки"

22 лютого викладачі ЦК харчових технологій та ЦК Підприємництво, торгівля та біржова діяльність разом із здобувачами освіти долучились до семінару "Нові виробничі технології для продовольчої безпеки", що проходив в рамках проєкту Міжнародної організації праці (МОП) та ООРУ "Підвищення стійкості українського бізнесу під час війни".

Детальніше ...

Log in

0
Всього