Студентські будні

15 травня - Міжнародний день сім'ї

Сім'я - головна цінність в нашому житті. Не дивно, що їй присвячено кілька свят в році. У травні відзначається Міжнародний день сімей - свято, присвячене проблемам сім'ї та родинним зв'язкам. В це свято заведено дарувати теплі слова та подарунки членам своєї родини, а також проводити час разом.

Детальніше ...

Семінар на тему: «Новації у медичному законодавстві в умовах воєнного стану»

11 травня 2022 р. викладачі кафедри права (Коросташивець Ю.Г., Колосюк З.М.) та здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 «Право» Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у семінарі на тему: «Новації у медичному законодавстві в умовах воєнного стану»
Організатори семінару «Центр правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення» Національної академії правових наук України та ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Детальніше ...

День Європи

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти. Це – день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. День Європи є ще однією чудовою нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація.

Детальніше ...

8 травня - День матері

Мама – перше слово, вимовлене дитиною. В ньому захована неосяжна любов, зворушлива ніжність і турбота матері про своїх дітей. Мама – одна з найдорожчих у світі, людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – жінка, яка завжди тебе пробачає.

Детальніше ...

Oнлайн-семінар «Правовий статус громадян України, що постраждали внаслідок військового вторгнення, у країнах ЄС»

4 травня 2022 р. викладачі кафедри права (Коросташивець Ю.Г., Колосюк З.М.) та здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 «Право» Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у онлайн-семінарі «Правовий статус громадян України, що постраждали внаслідок військового вторгнення, у країнах ЄС».

Детальніше ...

Log in

0
Всього