Студентські будні

Екскурсія до Верховної Ради

0
Всього

26.10.2021 студенти 31-ГРСб групи відвідали будівлю, в якій працює Верховна Рада України. Під час екскурсії ознайомилися з найвизначнішими історичними реліквіями української державності, відвідали зал засідань та конференц-зал, познайомились з архітектурою та історією будівлі.

Детальніше ...

Студентська відеостудія короткометражних англомовних фільмів КТГГ представляє!

Студентська відеостудія короткометражних англомовних фільмів КТГГ представляє!

 

Найшокуюча прем’єра від найепатажнішого класика світової літератури!

Екранізація п’єси О. Уайльда «Саломея» за мотивами Новозавітньої історії про Саломею (патчерицю царя Ірода) та Іоанна Хрестителя.

 

Детальніше ...

Відеостудія КТГГ представляє: «ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТЬ»

«ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТЬ»

Фільм-меседж-притча, що змусить задуматись. Все розпочалося в кінці року 2019: прикриття мізантропії філантропією, аморальності моральністю! Ера тотального контролю!

Детальніше ...

15 жовтня - Всесвітній день миття рук!

15 жовтня - Всесвітній день миття рук! 
 
Вітаємо усіх викладачів, студентів та працівників коледжу нашим спеціальним відео - зверненням від майбутніх фахівців готельного обслуговування!
Детальніше ...

День юриста

05.10.21 року здобувачі освіти спеціальності 081 Право та викладачі правових дисциплін Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь у заході присвяченого Дню юриста - зустріч з працівниками практичної сфери.
В заході взяли участь: приватний виконавець - Фесик Марія Олексіївна, приватний нотаріус - Калінушка Оксана Олексіївна, заступник директора Київського молодіжного центру - Олексійчук Валерій Юрійович, журналіст-юрист газети "Юридична газета" - Борис Олексій Анатолійович.
Детальніше ...

Академічна доброчесність

06.10.2021 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 Право Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства Фортунатова Марія та Носкова Альона за сприяння викладача правових дисциплін Коросташивець Ю.Г. провели інформаційну годину "Академічна доброчесність", під час якої було презентовано пам'ятку-буклет з даного питання.

Детальніше ...

Урок-пам’ять «Лише пам’ять спомин береже»

«Є речі, є трагедії, перед безмірністю яких будь-яке слово безсиле і про яких більше скаже мовчання,
велике мовчання тисячі людей»

(с) Іван Дзюба, літературознавець

1 жовтня 2021 року був проведений урок-пам’ять на тему: «Лише пам’ять спомин береже».

Детальніше ...

Log in

0
Всього