Студентські будні

Міжнародний день студента

Шановні студенти, а також ті хто ними були!

Із року в рік 17 листопада ми святкуємо Міжнародний день студента.

Дорогі студенти, прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди цього свята!

Детальніше ...

Англійська мова та девіртуалізація життя студентів під час дистанційного навчання. Епізод 5

Епізод 5: Родзинка нашого проекту! Наш студент Олександр, фіналіст конкурсу «Містер КТГГ-2020», у співпраці зі своєю землячкою з міста Кілія, студенткою КНУ ім.Т.Шевченко, Камелією, продемонстрував ще один спосіб девіртуалізації нашого життя за допомогою вивчення англійської мови.

Детальніше ...

Англійська мова та девіртуалізація життя студентів під час дистанційного навчання. Епізод 4

Епізод 4: У студентів групи 34 ХТ розпочалася підготовка до іспиту з англійської мови. Один з екзаменаційних білетів містить таке питання: «Скажіть, що у вас великий вибір холодних та гарячих напоїв. Запитайте, що бажає гість: чай чи каву. Назвіть види чаю та кави. З чим ви їх подаєте». Студенти групи продемонстрували, що іноземна мова в нашому коледжі вивчається не для складання випробувань, але для використання у майбутній професійній діяльності. Наша студентка Аміна, майбутній фуд-технолог, зворушливо девіртуалізувала одне з занять англійською мовою таким чином:

Детальніше ...

Англійська мова та девіртуалізація нашого життя під час дистанційного навчання. Епізод 3

Циклова комісія іноземних мов (голова Кришин Л.М.) продовжує наймасштабніший проект нашого коледжу «Англійська мова та девіртуалізація життя студентів під час дистанційного навчання»

Детальніше ...

Англійська мова та девіртуалізація нашого життя під час дистанційного навчання. Епізод 2

Епізод 2: На цьому відео наша студентка-майбутній ресторатор Сніжана з групи 33 РО продемонструє, як можна смачне і корисне об’єднати з необхідним (вивченням іноземної мови)!

Детальніше ...

Англійська мова та девіртуалізація нашого життя під час дистанційного навчання

Циклова комісія іноземних мов відкриває рубрику-марафон «Англійська мова та девіртуалізація нашого життя під час дистанційного навчання».

Детальніше ...

Log in

0
Всього