Студентські будні

Міжнародний конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

Здобувач вищої освіти кафедри туризму і готельно-ресторанної справи – номінант Міжнародного конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge»

Другий етап (фінал) Міжнародного конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge» відбувався 27 березня 2024 року у Державному торговельно-економічному університеті у дистанційному форматі. Студент 3-го курсу освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» ‒ Олег Михалюк, під науковим керівництвом викладачки кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Юлії Земліної, канд. пед. наук, доц., представив роботу за напрямом «Start-up. Hospitality». Тема стартапу «Zaraz, віртуальний туризм».

За результатами презентації стартапу Олег Михалюк отримав диплом ІІІ ступеня!

Вітаємо студента та наукового керівника! Бажаємо успіхів та подальших здобутків в освітньому середовищі!

 

Детальніше ...

Участь у 11 етапі фізкультурно-оздоровчого заходу "Активні парки – Нація загартованих"

24 березня студенти коледжу брали участь в 11 етапі фізкультурно-оздоровчого заходу «Активні парки – Нація загартованих», метою якого є популяризація активного способу життя, розвиток військово-спортивних напрямків.

Зокрема здобувачі освіти групи 21КІ Леонідова Марія, Шевченко Тарас, Рухайло Данило, Клепач Максим, Чубаров Тимур набули певні навички у напрямку мінно-вибухова безпека, а студенти групи 12Т Парпарій Аліна, Савченко Діана, Кириленко Ілля  та студенти групи 11Т Литвиненко Микита і Побережний Ілля отримані знання закріпили практичними навичками у спортивному орієнтуванні на місцевості, про що засвідчують отримані ними сертифікати.

Викладач Божко С.А.

Детальніше ...

Інформаційно-просвітницький захід з ознайомлення здобувачів освіти та персоналу з порядком дій та поведінки в разі виявлення небезпечних мінно-вибухових предметів

Враховуючи значну кількість випадків травмування та загибелі цивільних громадян, зокрема дітей, внаслідок підривів на мінно-вибухових пристроях на території України, 26 березня в коледжі був проведений інформаційно-просвітницький захід з ознайомлення здобувачів освіти та персоналу з порядком дій та поведінки в разі виявлення небезпечних мінно-вибухових предметів та навчання з надання домедичної допомоги у разі нещасного випадку.

Інформування здобувачів освіти щодо правил поведінки та попередження нещасних випадків пов’язаних з вибухонебезпечними предметами, забезпечення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу проводили військовослужбовці 112 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ м. Київа. 

Викладач Захисту України Божко С.А.

 

Детальніше ...

День числа «Пі»

Щороку 14 березня математики усього світу  відзначають неофіційне математичне свято — день числа «Пі». В цей день привертається увага громадськості до математичного навчання,  наголошується на його важливості. 

Здобувачі освіти та викладачі коледжу також приєдналися до святкування.  Студенти першого та другого курсів  взяли участь в математичних заходах: інтернет-конкурсі "Жінки в науці", конкурсі інтерактивних вправ, конкурсах презентацій, математичному пікніку. За сприяння гуртка «Декор святкових заходів», провели математичні посиденьки під каву, для яких приготували смачну випічку з зображенням числа пі, що є одним з атрибутів цього свята, а також провели змагання між кращими математиками. 

Голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін Олена ТЕСЛЕНКО

Детальніше ...

Екскурсія до Національного музею Тараса Шевченка

До 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка та 10-ї річниці Революції Гідності здобувачі освіти групи 33Т разом з куратором Надією Литвиненко відвідали виставку "Територія свободи: Майдан" і про Шевченкове "Борітеся - поборете" в роботах сучасних українських художників та літературно-музичний вечір від Київської Просвіти у Національному музеї Тараса Шевченка.

Дякуємо героїчним ЗСУ та співробітникам музею за можливість вивчати культурну спадщину України.

Куратор групи 33-Т

Надія Литвиненко

Детальніше ...

Результати 2 Кібертурніру КТГГ (Counter Strike 2)

2 кібертурнір тривав 3 тижні, з 22 лютого. Для участі зареєструвалось 60 студентів спеціальностей ІПЗ, КІ, ПТБД, ФО, ПВ, Т, ГРС(ГО), ГРС(РО). Було сформовано 10 команд, які зіграли 25 матчів (5 турів ) та фінальні бої, що й визначали переможців. Вітаємо наших кіберспортсменів!
1 місце - команда valorant better ( 41КІ, 33Т, 21ІПЗ, 32ПТБД).
2 місце - команда Zero_Bublick( 41ІПЗ, 31ІПЗ, 21ФО).
3 місце - команда Gemüse (11-КІ).
19.03.24 відбулось нагородження переможців та організаторів заходу. Подяки за організацію турніру від адміністрації КТГГ отримали студенти 21 КІ: Рухайло Данило та Васюра Олександр.
Заст.директора з НМР Яковенко М.А. побажав успіхів в подальших проєктах та перемог на всіх фронтах. Студентський профком відзначив переможців подарунками. Крім того, всі отримали сертифікати від зав.відділення ПІТ Любимої А.Є. на додаткові бали в семестрі з різних дисциплін.

Детальніше ...

Спорт! Спорт! Спорт!

З 06 по13 березня в коледжі були проведені змагання з загальної  фізичної підготовки серед здобувачів освіти 2 курсу відділення туристичного і готельного обслуговування і здобувачів освіти 1 курсу відділення бакалаврату  за програмою спортивних перегонів «Бойові старти».

Вітаємо переможців!

Детальніше ...

Форум PROресторан

Викладачі та здобувачі освіти коледжу весну зустріли на форумі PROресторан. Захід для: досвідчених рестораторів, топ-менеджерів, кухарів та барменів, для тих, хто вже в темі й тих, хто тільки планує відкрити свій заклад!

Детальніше ...

Екскурсія до Державного політехнічного музею імені Бориса Патона

7 березня здобувачі освіти 11ПТ групи разом з класним керівником Верхогляд К.С.  відвідали Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського, який є одним з найбільших українських музеїв техніки і найбільшим університетським музеєм в Україні.
Детальніше ...

Олімпіада з інформатики

7 березня 2024 року викладачами комісії інформатики та комп’ютерних технологій була проведена олімпіада з інформатики. Олімпіада відбулася у дистанційному форматі на платформі Тімс. Студенти
1-2 курсів КТГГ  різних спеціальностей мали можливість перевірити свої знання та вміння ефективно використовувати  пакет Microsoft Office для опрацювання текстової та табличної інформації.  

Детальніше ...

Log in