Студентські будні

Круглий стіл «Застосування практики Європейського суду з прав людини Конституційним Судом України»

28.09.2023 року здобувачі 4 курсу першого (бакалаврського) рівня взяли участь у Круглому столі «Застосування практики Європейського суду з прав людини Конституційним Судом України»  в рамках вивчення навчальної дисципліни Прецеденти Європейського Суду з прав людини

Детальніше ...

VII Харківський міжнародний юридичний форум Воркшоп для практиків 1 «Новації європейського законодавства в сфері обороту даних».

27 та 28 вересня 2023 року викладачі правових дисциплін та здобувачі першого (бакалаврського) рівня спеціальності 081 Право Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь VII Харківському міжнародному юридичному форумі Воркшоп для практиків 1 «Новації європейського законодавства в сфері обороту даних».

Детальніше ...

УЧАСТЬ В ІНІЦІАТИВІ « ВІРТУАЛЬНА ДОШКА ПОДЯКИ ВІД ДІТЕЙ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ»

До Дня захисників та захисниць України здобувачі освіти нашого коледжу разом з викладачами комісії соціально-гуманітарних дисциплін Синяченко А.М., Волощук О.А., класними керівниками підтримали загальноукраїнську ініціативу «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України». Акція має на меті створення електронної листівки зі словами вдячності і підтримки захисникам та захисницям, які щоденно боронять Україну.

Детальніше ...

Європейський день мов

Студенти відділення бакалаврату разом із викладачами циклової комісії іноземних мов Батеньовою І.Г., Жарко О.О., Білобровою Ю.О. вирішили долучитись до святкування Європейського дня мов і поділитись міркуваннями, що для них означає вивчення англійської та іспанської мов. Свої думки вони відобразили у вигляді презентацій, постерів та відео

Детальніше ...

Круглий стіл "Зелена відбудова України"

26 вересня 2023 року здобувачі освіти 32ГРС(РО) групи разом з викладачем Бірюковою О.В. відвідали круглий стіл “Зелена відбудова України: роль HoReCa”. Де дізналися багато цікавої інформації. Впроваджуючи безвідходні (Zero Waste) і кліматично дружні (Climate Friendly) рішення, заклад отримує економічні, екологічні і соціальні переваги. Зокрема:

Детальніше ...

4-th International School of World Educational Practices «New Way».

 

З 6 по 16 вересня 2023 року викладачі спеціальності 081 Право Коросташивець Ю.Г та Максимова Л.О Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства взяли участь 4-th International School  of World Educational Practices «New Way». Організаторами даного стажування були Західноукраїнський національний університет та Нідерландська бізнес академія.

Неймовірний досвід, живе спілкування, обмін думками.

Окрема подяка спікерам та організаторам. Рухаємося до спільної мети, де всі конфлікти вирішуються шляхом переговорів!!!

Детальніше ...

Стратегія широкого масштабування бізнесу

21.09 студенти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" під керівництвом викладачів Бірюкової О.В. та Островершенко А.П. відвідали вебінар "Стратегії широкого масштабування бізнесу: Покроковий алгоритм для власника бізнесу".
Детальніше ...

Log in