Новини

Просвітницький захід Освітнього центру Верховної Ради України

14 травня здобувачі освіти  11-ФО, 11-РО та 11-ПТ груп під керівництвом викладачів Людмили КРАВЦОВОЇ та Аліни ЖДАНОВОЇ, побували на просвітницькому заході Освітнього центру Верховної Ради України. Вражень від цього заходу не перерахувати! Передусім саме Комітет Верховної Ради України, де й відбувалася подія, виглядає таким, як ми звикли його бачити! Упевнена, що не кожен знайомився з владою України, як ми сьогодні. Презентації про історію та основи українського парламентаризму, відеоролики й тести… І найголовніше — це моделювання засідання, на якому капітани фракцій виносили свої тези, ставили питання і, зрештою,  голосували. Усі сьогоднішні події були незабутніми, тому заохочую вас побувати на цьому заході й змінити погляд на нашу країну!
Студентка 11-ФО групи
Тамара МАМЕДОВА
Детальніше ...

День вишиванки!

Приєднуйтесь до проведення Національної руханки в вишиванках "Дякуємо ЗСУ" та святкування Міжнародного дня вишиванки у Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства!

Шановні здобувачі освіти, науко-педагогічні працівники, запрошуємо вас долучитися до святкування. Будь ласка, одягайте вишиванки та збирайтеся з нами для традиційного групового фото, яке символізує прекрасне поєднання культури та єдності: 16 травня 2024 року о 10:20 (центральний вхід головного корпусу КТГГ).

Не пропустіть цю чудову можливість відзначити та прославити українську спадщину.

Чекаємо вас у ваших вишиванках!

Детальніше ...

ТОЛОКА – КТГГ - 2024!

Сьогодні( 14.05.24.)наша дружня, завзята та активна група 22ГРС(ГО) провела толоку!

Живе спілкування, гарний настрій та можливість бути разом, завжди надихають на нові звершення, подорожі та зустрічі.

Дякуємо ЗСУ за можливість провести цей час разом та спокійно!

Зарецький Віталій.

Детальніше ...

Вітаємо з успішним проходженням акредитації бакалаврських освітніх програм!

    14 травня 2024 року відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому успішно завершився процес акредитації освітніх програм бакалаврського рівня спеціальностей 081 "Право" та 242 "Туризм".
    Вітаємо всіх учасників освітнього процесу та стейкхолдерів! Не зупиняємось, разом ми подолаємо все.

Детальніше ...

Європейська мозаїка

Закохані в подорожі та незабутні враження студенти 22- ГРС(ГО) разом з куратором Попович І.М. відвідали міста Будапешт та Відень!

Будапешт – місто з багатовіковою історією, в якому правили королі. Це місто порівнюють з Парижем за його помпезність, красу та гарні мости через річку.

Відень - місто, що посідає перше місце у світі за якістю життя, є резиденцією ООН. Старе місто Відня внесено до переліку пам'яток Культурної спадщини ЮНЕСКО.

Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість подорожувати! 

НВЛ "Туристична фірма"- дякуємо за професійну організацію мандрівки.

Заст.старости Клоченок Зоряна.

Детальніше ...

Консультації з математики та географії

Деталі:

  • Дата та час: 11
  • Місце: КТГГ

❗️УВАГА❗️

Для вступу до Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства для здобуття освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра (після 9 класу) за регіональним замовленням (бюджет) передбачено співбесіду з географії або з математики та мотиваційний лист.

Консультації ОНЛАЙН:
з математики та географії - 11 червня 2024 року о 18:00

➡️ Посилання на консультації ⬅️

Детальніше ...

Консультації з написання мотиваційного листа

Деталі:

  • Дата та час: 04
  • Місце: КТГГ

❗️УВАГА❗️

Для вступу до Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства для здобуття освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра (після 9 класу) за регіональним замовленням (бюджет) передбачено співбесіду з географії або з математики та мотиваційний лист.

Консультації ОНЛАЙН:
з написання мотиваційного листа - 4 червня 2024 року о 18:00

➡️ Посилання на консультації ⬅️

Детальніше ...

Спорт! Спорт! Спорт!

З 26 березня по 26 квітня циклова комісія фізичного виховання і захисту України провела ряд заходів з утвердження української національної та громадянської ідентичності:

  • фізкультурно – оздоровчий патріотичний фестиваль здобувачів освіти коледжу «Нащадки козацької слави»;
  • естафета «Герць козацьких джур»;
  • змагання I етапу військово – патріотичної гри «Патріот»;
  • семінар – практикум «Дії та поведінка в разі виявлення небезпечних мінно – вибухових предметів та навчання з надання домедичної допомоги в разі нещасного випадку», зустріч з військовими фахівцями в/ч А7040;
  • змагання на кубок з баскетболу серед здобувачів освіти I курсу;
  • змагання з настільного тенісу, міні – футболу, перетягування канату, метання набивного м’яча серед здобувачів освіти III курсу.

Детальніше ...

Всеукраїнська науково-практична конференція «ГУМАНІТАРНІ ВИМІРИ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ:СУЧАСНІСТЬ ТА ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА».

Здобувач вищої освіти 2 курсу освітньої програми Туризм Назар Головатий в рамках вивчення освітньої компоненти «Релігієзнавство» під науковим керівництвом доктора філософії з історії та археології Ірини Мякінченко підготував тези та прийняв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «ГУМАНІТАРНІ ВИМІРИ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ:СУЧАСНІСТЬ ТА ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА».

Детальніше ...

Log in