Новини

Шкільний урок волонтерства

В Україні та усьому світі щороку, 5 грудня, відзначають міжнародний День волонтера. Його запровадили для того, аби люди активніше брали участь у соціальному та економічному житті. Весь вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Досить часто вони ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів чи інших надзвичайних ситуацій. Здобувачі освіти відділення права та економіки (11фо та 21пв) долучилися до «Шкільного уроку волонтерства», організованого Українською волонтерською службою. «Неважливо, чи ми втілюємо щось маленьке, чи масштабне, кожен і кожна з нас має значення у цій війні. Наша перемога складається з мільйонів «нас», де кожне «я» – однаково цінне й важливе», - Анна Бондаренко, керівниця Української волонтерської служби

Детальніше ...

Волонтерський центр «Тилові бджілки»

5 грудня — Міжнародний день волонтера, свято небайдужих людей. Саме ці люди об’єднують та заохочують нас простягти руку ближньому та долучитися до загальної справи. Так, здобувачі освіти 11ФО групи на чолі із заступником директора Денисовою О.М. побували у волонтерському центрі «Тилові бджілки», доєдналися до плетіння маскувальних сіток для військових, передали їм численні привітання у малюнках та листах, чудові аплікації, речі та продукти. Разом переможемо! Слава Україні!
 
Детальніше ...

Участь в освітньо-правовому форумі «ПРОТИДІЇ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ РФ»

В рамках вивчення дисципліни Громадянська освіта здобувачки освіти 11-ПВ групи Паламарчук  Ольга, Борисова Маргарита,  Загура Марія взяли участь у ОСВІТНЬО-ПРАВОВОМУ ФОРУМІ
«ПРОТИДІЇ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ РФ»  з темою: "Громадянський опір збройній агресії рф в Україні".(23.11.2023) (Керівник/ викладач: Чайка С.А)

Детальніше ...

Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики

Здобувачі освіти коледжу першого та другого курсів взяли участь у XIX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики на освітянській платформі  «На Урок». Серед 19 учасників першого та 25 учасників другого курсу 9 здобувачів освіти зайняли друге та третє місця.

Вітаємо учасників та переможців. Сподіваємося, що набутий досвід буде корисний в подальшому навчанні та стане поштовхом до нових перемог.

Детальніше ...

Мрія здійснилася! Моя професія - юрист(ка)

20 листопада було організовано та проведено мотиваційну зустріч на тему: "Мрія здійснилася!!! Моя професія - юрист/ка", яка була приурочена до Міжнародного дня студента.

Детальніше ...

Log in