On-line навчання

Online навчання

 Как живется журфакам в период пандемии


 
Microsoft Teams

Викладачам:

У зв'язку з проблемами, які виникли в MS Teams (минулорічний розклад), вам було створено нові акаунти для входу. Хто не отримає логіни та паролі до 18:00 22.09.2021, будь ласка, напишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або скористайтеся Telegram ботом (https://t.me/KTGG_Teams_bot).

Прохання для викладачів, не створюйте наради з нескінченними повторами, обирайте дату кінця повтору.

Приклад створеної пари: 

Якщо є проблеми із входом:

Вам потрібно закрити вікно, що відкрилось над Teams. Після чого швидко натиснути на значок в правому верхньому кутку і натиснути на кнопку "Вийти"

Після цього зайдіть за новими даними, які відіслали вам на пошту


Студентам:

Шановні студенти, під час дистанційного навчання ми продовжуємо навчальний процес на платформі Microsoft Teams.

Для входу в Microsoft Teams вашим куратором буде надіслано логіни та паролі від особистих кабінетів.  Пароль є одноразовим, тобто при першому вході Вам необхідно змінити його на свій.

Microsoft Teams доступний на Android 5.0 та вище, iOS 12.2 та вище, Windows 7 та подальші версії, MacOS, Linux та за допомогою браузера (https://teams.microsoft.com/).

Якщо у Вас виникли труднощі з паролем або питання щодо Тімсу, звертайтесь до Telegram бота. Змінити пароль можна за допомогою студентського квитка та/або ID-карти, у випадку їх відсутності, зверніться до адміністратора.

Дзвінки та повідомлення в месенджерах (Telegram, Viber) будуть ігноруватися.

Для полегшення орієнтування в календарі MS Teams ви можете видалити минулорічний розклад за допомогою інструкції (Інструкція).

Якщо виникнуть питання стосовно видалення розкладу, можете звертатися до Telegram бота (https://t.me/KTGG_Teams_bot).

Логіни та паролі студентів, які вступили/поновились в 2021 році, надіслані кураторам. Якщо ви ще не отримали свій логін та пароль, то зверніться до них.

 

Moodle

Moodle — навчальна платформа призначена для об'єднання педагогів і учнів в одну надійну, безпечну та інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища.

 

Електронна бібліотека

Вхід до електронної бібліотеки здійснюється за допомогою власного облікового запису.

Для створення зверніться до вашого куратора.

 

 

Log in