Новини

Практика-стажування у Болгарії.

Декілька років підряд студенти Київського державного коледжу туризму та готельного господарства проходять практику-стажування за кордоном у провідних готелях, ресторанах, туристичних підприємствах. Очевидно, найціннішим здобутком практикантів стає унікальний професійний досвід та здобуте вміння аналізувати стан розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, як в нашій країні так і за кордоном.

Детальніше...

Подорож-винагорода до Букського каньйону

Висловлюємо неймовірну подяку від студентів 21-Т групи студентському Профкому коледжу, що мотивує нас боротися за звання кращої академічної групи. Нам пощастило бути однією з кращих, тож нагородою для нас була подорож в будь-яке місто України.

Детальніше...

04 липня 2019 року відбулося засідання Акредитаційної комісії України, на якому прийнято рішення про акредитацію:

Деталі:

  • Дата та час:
  • Місце: КТГГ

04 липня 2019 року відбулося засідання Акредитаційної комісії України, на якому прийнято рішення про акредитацію:

За першим (бакалаврським) рівнем підготовки:

  • освітньо-професійної (наукової) програми зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа;

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст»

  • освітньо-професійної програми зі спеціальності 081 Право;
  • освітньо-професійної приграми зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Вітаємо колектив коледжу із успішним завершенням планової акредитації!

Детальніше...

Вступ до фаху ПТБД

З 03.06  по  07.06 2019 року, вперше циклова комісія дисциплін підприємництва, торгівлі та біржової діяльності разом з відділом практики коледжу провели навчальну практику «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу спеціальності ПТБД.

Детальніше...

Вступ до фаху РО та ХТ

27 травня по 07 червня цикловою комісією «Ресторанного обслуговування та харчових технологій» та відділом практики коледжу для студентів 1-го курсу спеціальностей: «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа», спеціалізація «Ресторанне обслуговування» була організована та проведена навчальна практика «Вступ до фаху», яка є складовою освітньо-професної програми підготовки фахівця сфери ресторанного господарства.

Детальніше...

Мандрівка до Львова

З 8-го по 9 червня студенти групи 11-КІ разом зі своїм куратором їздили до Львова. Це була дуже цікава поїздка, яка принесла всім велике задоволення та збагатила духовно, а ще здружила усіх.

Детальніше...

Log in